از بدرنگی دندون‌هاتون خسته شدید ؟؟ پس با ما همراه باشید.

اگه با کلی مسواک زدن و مراقبت کردن بازم دندوناتون بدرنگ٬ زردرنگ و غیره هست یا اصن اونقدی که دوس دارید سفید نیس راه‌حلش بلیچینگ هس!!!
با انجام بلیچینگ رنگ دندون‌هاتون رو یکدست سفید کنید و لبخندی_زیبا بسازید.

بلیچینگ یا همان سفیدسازی دندان‌ها به دو روش انجام می‌شود :

۱-بلیچینگ در خانه (Home Bleaching)

۲-بلیچینگ در مطب (Office Bleaching)

بلیچینگ دندان

بلیچینگ در خانه بدین‌صورت انجام میشه که شما تشریف میارید مطب و زیر نظر پزشک متخصص٬ قالب‌گیری دندان‌های شما انجام میشه و پس از دریافت قالب٬ می‌توانید در خانه به کمک قالب تهیه شده٬ ژل بلیچینگ رو روی دندان‌هاتون قرار میدین. طول درمان(۲هفته تا ۱ ماه) و غلظت ماده با نظر پزشک مشخص میشه.

بلیچینگ در مطب بدین‌صورت است که تشریف میارید مطب و ژل بلیچینگ روی دندان شما قرار داده میشه و سپس با تاباندان نور(light cure) به دندان‌ها روند سفیدسازی دندان‌ها انجام میشه. یعنی با ی جلسه دندان‌ها سفید میشه !!!

از سوالات متدوالی که پرسیده میشه اینه که تفاوت بلیچینگ با جرم‌گیری چیست ؟
خب باید بگیم که بلیچینگ کاملا با جرم‌گیری متفاوته چرا که جرم‌گیری لایه رسوبی که روی دندان‌ها ایجاد شده رو حذف می‌کنه و بلیچینگ برای سفید کردن دندان‌ها استفاده می‌شود.

در مورد مقدار تاثیر بلیچینگ روی زیبایی میتونیم بگیم خیلی زیاد !!! باید امتحان کنید و نتیجه‌ش رو ببینید.
در مورد مدت زمان ماندگاری اثر بلیچینگ هم باس بگیم که بستگی داره به مراقبت‌های شما پس از انجام بلیچینگ. یعنی اگه پس از انجام بلیچینگ تا مدتی از مواد خوراکی و نوشیدنی با رنگدانه‌ها مثه قهوه و چایی کم‌تر مصرف کنید و پس از مصرف هم بلافاصله دندان‌هاتون رو بشورید تا رنگ نگیره.
اگر بخواهیم عدد بگیم، میگیم بین ۱ تا ۱.۵ سال ماندگاری داره.

اگه دوس دارید دندون‌هاتون رو سفید کنید تماس بگیرید و وقت بگیرید.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و تصاویر ایمپلنت لمینت کامپوزیت به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.