بهترین دندانپزشک در گیشا

انتخاب بهترین دندانپزشک در گیشا یکی از دغدغه افرادی است که در گیشا زندگی می کنند و برای داشتن درمان دندانپزشکی با نتایج مطلوب سوالاتی از قبیل موارد زیر در ذهنشان ایجاد می شود

 • دندانپزشک خوب در گیشا چه ویژگی هایی دارد ؟
 • مرکز تخصصی دندانپزشکی گیشا کجاست ؟
 • بهترین دندانپزشک در گیشا را چگونه انتخاب کنیم ؟

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی خدماتی از قبیل ایمپلنت دندان ، بلیچینگ ، ونیر کامپوزیت و غیره را ارائه می دهد.

بهترین دندانپزشک در گیشا 2

 

ایمپلنت دندان

ایمپلنت یک نوع پایه از جنس تیتانیوم است. این پایه به دلیل جنسی که دارد طوری ساخته شده است که با سلول های بدن سازگار باشد. که جایگزین مناسبی برای دندان های از دست رفته به طور دائمی هستند.

بعد از قرار دادن ایمپلنت توسط دندان پزشک در داخل استخوان فک ، سلول های استخوان ساز شروع به فعالیت می کنند و با استخوان سازی ، استخوان فک را به ایمپلنت جوش می دهند.

پس از پایان فرآیند جوش خوردن ، قسمت تاج و روکش دندان ساخته شده و بر روی پایه قرار می گیرد.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ به معنی سفید کردن دندان‌ها بوسیله مواد خاص اکسید کننده مثل پراکسید هیدروژن می باشد.

در این روش دندانپزشک ( بهترین دندانپزشک در گیشا ) ژل های مخصوص سفید کردن دندان را با غلظت معین به مدت زمان مشخصی با مهارت خاصی بر روی دندان ها قرار می دهد و با یک نورآبی رنگ مستحکم می شود.

ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت موادی همرنگ دندان هستند که به منظور ترمیم و زیبایی یا تغییر رنگ دندان ها روی دندان ها قرار می گیرند و افراد با انجام ونیر کامپوزیت می توانند دندان هایی مرتب با شکل ، اندازه و رنگ مناسب داشته و طرح لبخند زیبایی داشته باشند.

کامپوزیت از مواد زمینه ای ترکیب شده که در اثر ذراتی به نام فیلر مستحکم شده است.

دندانپزشک خوب با پولیش کردن شکل مطلوب مناسبی را برای دندان ایجاد می نماید تا مانند دندان طبیعی ظاهری زیبا داشته و عملکرد دندان نیز بهینه گردد.

دندانپزشک خوب موجب بهبود طرح لبخند شده و به طور کل لبخندی زیبا را برای فرد به ارمغان خواهد آورد. دندانپزشکان زیبایی، دندانپزشک عمومی و تخصصی هستند که در زمینه زیبایی دندان آموزش ها و دوره های تخصصی لازم را گذارنده که دارای تاییدیه علمی می باشند.

بهترین دندانپزشک در گیشا

 

خصوصیات بهترین دندانپزشک

 • علاوه بر تحصیلات دانشگاهی و آموزش های تخصصی دندانپزشک زیبایی باید چند سال تجربه فعالیت مفید داشته باشد چرا که میزان مهارت و تجربه دندانپزشک زیبایی با سال های فعالیتش ارتباط مستقیم دارد.
 • دندانپزشک خوب باید همزمان با گذراندن تحصیلات باید آموزش ها و دوره های تخصصی را در زمینه دندانپزشکی زیبایی گذرانده تا با اصول و مبانی کار دندانپزشکی زیبایی آشنایی لازم را کسب نماید.
 • دندانپزشک زیبایی علاوه بر زیباسازی ظاهری دندان و طرح لبخند فرد سلامت دهان و دندان فرد را نیز باید بهبود بخشد.
 • نمونه کارهای انجام شده قبل و بعد از عمل دندانپزشک زیبایی داشته باشد و توانسته باشد رضایت مراجعین را جلب نماید.
 • صبر و حوصله برای پاسخگویی به سوالات فرد و آموزش توصیه ها و مراقبت های بعد از اصلاح طرح لبخند را داشته باشد.
 • اکثر افراد زمانی که احتیاج ضروری به درمان داشته و دچار مشکلات دهان و دندان می شوند به دندانپزشک مراجعه می کنند و ممکن است که فرد از انجام درمان استرس و اضطراب داشته باشد دندانپزشک خوب و با تجربه شرایط راحتی و آسودگی خاطر فرد را فراهم خواهد کرد تا اقدامات درمانی مورد نیاز با نتایج مطلوب و همکاری فرد انجام گیرد.

نحوه انتخاب بهترین دندانپزشک

 • مراقبت از دندان ها و رعایت بهداشت دهان و دندان مهم و ضروری می باشد و به افراد توصیه می شود طی فواصل زمانی منظم به دندانپزشک مراجعه کنند.
 • معاینه دندان ها بهتر است هر چند ماه انجام شود به همین دلیل اگر هر فردی دندانپزشک خوب را در منطقه خود انتخاب کند از نظر رفت و آمد راحت تر است.
 • در موتورهای جستجو سرچ نمایید یا از دوستان و آشنایان پرس و جو نمایید.
 • حضوری به مطب دندانپزشک مراجعه نمایید و نمونه کارهای دندانپزشک زیبایی را ببینید و با دندانپزشک زیبایی مشاوره داشته باشید و با مراجعین قبلی صحبت کنید و میزان رضایتمندی افراد را سنجیده و از تجربه خوب دندانپزشک زیبایی اطلاعات کسب نمایید.

دکتر سید محمد مهدی اعظمی نژاد

متخصص بیماری های دهان ، فک و صورت

ایمپلنت دندان – لمینت دندان – بلیچینگ دندان