تا حالا براتون پیش اومده؟ که غرق در تفکر هستید و شدیدا دارید تمرکز می‌کنید که یهو متوجه میشید اخم کردید و اگه کسی کنارتون باشه که چهره شما رو ببینه، کاملا متوجه حضور چین در قسمت پیشیانی صورت شما میشه، چون چهره‌تون این شکلیه🤨🤨 و نیازمند تزریق بوتاکس هستید😅

وقتی متوجه این اخمشدید میشید، سریعا سعی کنید عضلات پیشونی رو کمی شل و آزاد کنید، چنتا نفس عمیق بکشید، اینجوری هم ذهن‌تون آرامش پیدا خواهد کرد و هم چهره‌تون چین کمتری خواهد داشت و تبدیل میشه به این شکلی😊😄😁

این شکلی که باشید لبخندتون هم نمایان میشه و همچنین چهره جذاب‌ تری خواهید داشت با لبخندتون.

البته اگه تا حالا زیاد اخم کردید، اشکالی نداره، با بوتاکس میشه از عمیق‌تر شدن اخم‌ها پیش‌گیری کرد.

بوتاکس درمانی است که توسط متخصص جراحی فک٬ دهان و صورت قابل انجام است و در راستای بهبود وضعیت چین و چروک‌های صورت می‌باشد٬ درمانی است که در فواصل زمانی متفاوت باید انجام شود تا پس از چند بار چین و چروک‌ها به صورت دائمی از چهره حذف شوند.

این درمان محدودیت سنی خاصی ندارد و به محض مشاهده اولین چین و چروک‌ها در چهره قابل انجام می‌باشد. و حتی توصیه میشه برای نتیجه‌گیری بهتر در اولین زمانی که این چین و چروک‌ها مشاهده شدند برای درمان اقدام شود.

همچنین از درمان بوتاکس برای اصلاح خط اخم و خط چشم نیز استفاده می‌شود. با تزریق بوتاکس به نواحی مختلف صورت از جمله پیشانی٬ دور چشم می‌توانیم چهره‌ای جذاب‌تر داشته باشیم بگونه‌ای که اصول و تناسب‌های زیبایی در چهره رعایت شوند.

در ویدئو زیر نحوه انجام بوتاکس برای یکی از مراجعه‌کنندگان خوبمون رو مشاهده می‌کنید.

بوتاکس در انواع برند‌های مختلفی موجود می‌باشد که تقاوت این برند‌ها در کیفیت آنها و همچنین هزینه آنها می‌باشد. تعداد نواحی مورد نیاز برای انجام بوتاکس و مقدار بوتاکس مصرف شده در محاسبه هزینه این درمان موثرند.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و تصاویر ایمپلنت لمینت کامپوزیت به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.