مشاوره قبل از ایمپلنت

در این مقاله می خواهیم آگاهی لازم درباره ی مشاوره قبل از ایمپلنت را در اختیار شما قرار دهیم، پس اگر قصد دارید دندان های خود را ایمپلنت کنید این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

مشاوره قبل از ایمپلنت

مشاوره :

تمام جراحان و پزشکان این توصیه را به بیماران جراحی های درمانی و زیبایی دارند که قبل از اقدام به عمل یک جلسه مشاور رفته تا اطلاعات ضروری از جمله اقدامات قبل از عمل و مراقبت های پس از عمل را به دست آورند.

بیمار با رفتن به مطب پزشک و مشاهده ی تجارب ایشان و همچنین با گفتگو کردن با پزشک مورد نظر می تواند دریابد برای انجام جراحی ،پزشک با تجربه و خوبی را انتخاب کرده است یا خیر، و همچنین جراح می تواند دریابد بیمار از نتیجه ی جراحی خواسته ی معقولانه ایی دارد یا خیر.

 مشاوره قبل از ایمپلنت :

قبل از اقدام برای انجام ایمپلنت، نزد دندانپزشک خود رفته و آگاهی لازم در خصوص اقدامات قبل از جراحی و همچنین مراقبت های پس از آن را به دست آورید. شما با انجام این کار می توانید احتمال عارضه ها و آسیب های حین عمل و پس از عمل را کاهش دهید که در پایان به نتیجه ی نهایی کمک خواهد کرد تا شاهد مطلوب ترین نتیجه باشید.

پیش از آن که ایمپلنت دندان را انجام دهید می بایست تحت معاینه قراربگیرید و از نظر سابقه پزشکی و دندانپزشکی تحت بررسی قرار بگیرید. تصویر پرتوی ایکس و قالبی از دهان و لثه های شما تهیه خواهد شد در بعضی موارد امکان دارد مرکز ایمپلنت اسکن توموگرافی کامپیوتری یا همان سی تی اسکن نیز از دهان شما بگیرد. این تصویرناحیه ی دقیق قرار گیری سینوسها (در بالای دندانهای بالایی) و عصب ها را نشان می دهد و به دندانپزشک کمک میکند بدون صدمه زدن به آنها ایمپلنت آن را کار بگذارد. سی تی اسکن برای مشاهده مقدار استخوان موجود در فک و تعیین بهترین ناحیه برای کاشت نیز مفید است. ایمپلنت

در روز مشاور پزشک را از هر گونه بیماری که در بدن دارید آگاه سازید.

ناگفته نماند شما می توانید اطلاعات لازم و ضروری درباره ی ایمپلنت دندان را از سایت های معتبر نیز به دست آورید.

مقاله ی بالا را کامل خوانده و به نکاتی که گفته شد رعایت کنید تا در پایان عمل یک نتیجه ی مطلوبی را شاهد باشید.

این را در خاطر داشته باشید که بدون آگاهی درباره ی جراحی که قرار است انجام دهید هیچ گاه اقدام به آن نکنید.

دکتر سید محمد مهدی اعظمی نژاد

متخصص بیماری های دهان ، فک و صورت