باوجود اینهمه مارک‌های مختلف خمیردندان گاهی اوقات ممکنه براتون سوال پیش بیاد که کدومش بهتره؟ و حتی بعضی وقتا در خرید کردن گیج بشید !!!

اولین اقدام اینه که به دندانپزشک‌تون سر بزنید تا دندان‌های شما معاینه بشه و اگه لازم باشه برای رفع بعضی اشکالات دهان و دندان‌ها٬ از خمیر دندان خاصی که پزشک توصیه می‌کند استفاده کنید. مثلا اگه لثه حساسی داشته باشید نوع خاصی از خمیر دندان توصیه می‌شه.
اگه به دندانپزشک‌تون مراجعه کردید و مشکل خاصی نبود می‌تونید از بین مارک‌های مختلف یکی رو به دلخواه انتخاب کنید. ولی خب بازم به نکات زیر دقت کنید؛

خب مسلما اینکه خمیردندان استاندارد باشه خیلی مهمه و حتما باس بهش توجه کنید.

همچنین به میزان فلوراید خمیردندان دقت کنید. فلوراید ماده‌ای هست که در آب آشامیدنی و همچنین خمیردندان‌ها وجود داره و وظیفه حفاظت از مینای دندان‌ها رو به عهده داره.

در خرید خمیردندان‌های سفید_کننده حتماا احتیاط کنید. قبل خرید این نوع خمیردندان‌ها به دندانپزشک مراجعه کنید تا دلیل بدرنگی دندان‌هاتون مشخص بشه و تحت نظر پزشک اقدام کنید.

سطح_سایش خمیردندان رو نیز از روی جعبه خمیردندان بخونید؛ باید بدونید که خمیردندان حاوی مواد ساینده‌ای برای تمیز و سفید کردن دندان‌هاست. سطح سایش این مواد در خمیر دندان که به عنوان RDA شناخته می‌شود در محصولات مختلف، متفاوت است. محصولات دندانی باید ۲۵۰RDA یا کمتر از آن داشته باشند چون سطوح بالاتر می‌تواند به دندان‌ها آسیب برسونه.

نظرات و سوالات‌تون رو برامون بنویسید. زودی پاسخ میدیم 😉

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و تصاویر ایمپلنت لمینت کامپوزیت به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.